Foreløpig stilling Troms-cupen klasse 3 etter 4 løp

Hans Inge Mortensen og Zhakk leder Tromscupen klasse 3 etter fire løp. Her kan enda ting skje i toppen.

Hvis det settes opp flere klasse 3-løp i fylket etter NM vil disse også inngå i Tromscupen.

RangeringEkvipasjeNordreisa 24.8Nordreia 25.8Bardu 28.9Bardu 29.9FM Storsteinne 5.10Storsteinnes 6.10SUM fire beste
1Hans Inge Mortensen – Zhakk7010100027
2Hans Inge Mortensen – Spot100540019
3Håvard Moen – Irja25750019
4John Edvin Johansen – Todd010100011
5Ester Nordby – MissMe00370010
6Anita Kvalsvik- Gaya17020010
7John Edvin Johansen – Susi5040009
8Ken Are Olsson – Kate4400008
9Ken Kvalsvik – Bobby3300006
10Anders Boltås – Ruby0003003
11Tor-Harald Simonsen – Scruf0020002
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *