Foreløpig stilling NMuttak etter 4 av 6 løp

RangeringEkvipasjeLofoten 21.9Lofoten 22.9Bardu 28.9Bardu 29.9FM Storsteinnes 5.10Storsteinnes 6.10SUM fire beste
1Hans Inge Mortensen -Zhakk101010100040
2Hans Inge Mortensen -Spot77540023
3Håvard Moen – Irja55750022
4Anders Boltås – Ruby44030011
5Ester Nordby – MissMe00370010
6Ken Are Olsson – Kate2300005
7John Edvin Johansen – Susi0040004
8Georg Winsjansen – Spot3000003
9Tor-Harald Simonsen – Scruf0020002
9Anita Kvalsvik – Gaya0002002
11John Edvin Johansen – Todd0010001

Troms har NM-kvote på 1 deltaker i 2019. Hans Inge Mortensen og Zhakk har allerede vunnet kvalikken.

Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *