Hans Inge og Zhakk vant Nordnorgesserien 2019!

Årets vinner av Nordnorgesserien ble Hans Inge Mortensen og Zhakk NO30769/14.

Ikke nok med det; årets unghund ble vunnet av Hans Inge Mortensen og Spot NO31581/17. Spot er etter Ken Are Olssons Kate ISDS00/325495 og Jan Egil Orthes Spot NO48361/12.

RangEkvipasjeNNS1 LofotenNNS2 LofotenNNS 3 BarduNNS 4 BarduSum 3 beste prøver
1Hans Inge Mortensen – Zhakk46505050150
2Hans Inge Mortensen – Spot40463432120
3Finn Engan – Zenta26344640120
4Håvard Moen – Irja30374337117
5Finn Engan – Marco43242646115
6Finn Engan – Zara28403722105
7Mats- Åge Myklebust – Bess0433226101
8Roy Aakre – Gyda3428243496
9Bendik Westermann – Foss1432401587
10Ragnhild Engan – Gaska3215183080
11Anders Boltås – Ruby2030152878
12Geir Amundsen – Tore Hund50220072
13Ragnhild Engan – Jara1816302068
14Roy Aakre – Fay242601666
15Finn Engan – Blake2220142466
16Ester Nordby – Missme00224365
17Roy Aakre – Strikk3714121465
18Ken Are Olsson – Kate13180031
19Roy Aakre – Akersborg Roy15130028
20John Edvin Johansen – Susi0028028
21Tor-Harald Sumonsen – Scruf0020 20
22Anita Kvalsvik – Gaya0001818
23Georg Winsjansen – Spot1600016
23John Edvin Johansen – Todd0016 16
25Ken Kvalsvik – Bobby0013013
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *