Foreløpig stilling Troms-cupen klasse 1 etter 4 løp

Anita Kvalsvik og Solo leder Tromscupen klasse 1 etter fire løp.

Hvis det settes opp flere klasse 1 prøve i fylket etter NM vil disse ogs inngå i Tromcupen.

RangeringEkvipasjeNordreisa 24.8Nordreia 25.8Bardu 28.9Bardu 29.9Storsteinne 5.10FM Storsteinnes 6.10SUM fire beste
1Anita Kvalsvik – Solo010550020
2Ken Kvalsvik – Lynn35740019
3Ester Nordby – Ulna001070017
4Silje Storbakk – Finn52420013
5Maiken Bjørkli – Liss101000011
6Ellen Johnsen – Juva000100010
7Ken Are Olsson – Lyda7000007
7John Edvin Johansen – Spike0700007
9Andrea Jenssen – Tia4300007
10Silje Storbakk – Pio2410007
11Ester Nordby – CoverMe0033006
12Emma Fossli-Johnsen – Pippi0021003
13Elisabeth Johansen – Pirjo1000001
13Anders Boltås – Star0010001
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *