Stilling Tromscup klasse 1 etter 2 løp

EkvipasjeNordreisa 24.8Nordreia 25.8Bardu 28.9Bardu 29.9Storsteinne 5.10FM Storsteinnes 6.10SUM fire beste
Maiken Bjørkli – Liss101000011
Anita Kvalsvik – Solo010000010
Ken Kvalsvik – Lynn3500008
Ken Are Olsson – Lyda7000007
Silje Storbakk – Finn5200007
Andrea Jenssen – Tia4300007
John Edvin Johansen – Spike0700007
Silje Storbakk – Pio2400006
Elisabeth Johansen – Pirjo1000001
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *