Stilling Tromscup klasse 3 etter 2 løp

EkvipasjeNordreisa 24.8Nordreia 25.8Bardu 28.9Bardu 29.9FM Storsteinne 5.10Storsteinnes 6.10SUM fire beste
John Edvin Johansen – Todd010000010
Hans Inge Mortensen – Spot100000010
Anita Kvalsvik- Gaya1700008
Ken Are Olsson – Kate4400008
Håvard Moen – Irja2500007
Hans Inge Mortensen – Zhakk7000007
Ken Kvalsvik – Bobby3300006
John Edvin Johansen – Susi5000005
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *