Stilling NM-uttak 2019 etter 2 av 6 prøver

Troms har kvote på en deltaker i årets NM. Foreløpig ligger Hans Inge og Zhakk best an i sammendraget.

EkvipasjeLofoten 21.9Lofoten 22.9Bardu 28.9Bardu 29.9FM Storsteinnes 5.10Storsteinnes 6.10SUM fire beste
Hans Inge Mortensen -Zhakk1010000020
Hans Inge Mortensen -Spot77000014
Håvard Moen – Irja55000010
Anders Boltås – Ruby4400008
Ken Are Olsson – Kate2300005
Georg Winsjansen – Spot3000003
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *