Foreløpig resultatliste i Tromscupen

Det er syv tellende prøver i årets Tromscup. De fire beste prøvene er tellende, men allerede er vinneren klar: Hans Inge Mortensen og Zhakk. Vi gratulerer!

EkvipasjeDP 1 RotsundDP 1 finale RotsundDP 2 JosefvatnDP 4 JosefvatnNNS 1 NordreisaNNS 2 NordreisaFM RotsundFM finale RotsundDp 5 RotsundSUM fire beste
Hans-Inge og Zhakk010101010200040
Herleif og Tia05157500022
Georg og Kinloch Bethan070031000020
Georg og Spot00412700014
Ester og MissMe00541000010
Anders og Odin10720000010
Tor Harald og Scruf0027000009
Ester og Irva0330010007
John Edvin og Susi0200040006
Anita og Gaya0000500005
Ellen og Ca0400000004
Ken Are og Kate0000400004
Anders og Ruby0000030003
Ken og Bobby0003000003
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *