Finn Engan og Marco vant årets NordNorgesserie

De tre beste plasseringssifrene er tellende i poengsammendraget. Når fire heidundrende flotte prøver var over, var det nok en gang Nordland som stakk av gårde med seieren med FInn Engan og hunden Marco. Vi gratulerer!

EkvipasjeNNS1 NordreisaNNS2 NordreisaNNS 3 LofotenNNS 4 LofotenSum 3 beste prøver
Finn og Marco26465011122
Herleif og Tia4634400120
Finn og Zenta30243446110
Ragnhild og Gaska40431422105
Finn og Sthil28502214100
Ivar og Djengis Khan229324397
Georg og Kinloch Bethan344001589
John Edvin og Susi1530104085
Knut og Baluba1326263284
Per og Miss00463783
Ivar og Tyra1632301678
Anita og Gaya4314132077
Hans Inge og Zhakk50220072
Ester og MissMe2416242472
Ragnhild og Jara1411283072
Ken Are og Kate3715181270
Georg og Spot32370069
Per og Lassi00125062
Anders og Ruby182881359
Ellen og Ca00163450
Geir og Tore Hund00202646
Tor Harald og Scruf01802846
Svein Ragnar og Miko0043043
Ester og Irva20200040
Jan Ketil og Piffi0037037
Thomas og Multe0091827
Anders og Odin01311024
Tom Even og Perry0015015
Mats-Åge og Bess0120012
Ken og Bobby0100010
Håkon og Sota00707
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *