Foreløpig status i NM-uttaket

Troms har hvis leder ikke tar feil 3 plasser i årets NM. Fylkesmesteren tar en av de tre plassene. Det vil si at de to beste utenom fylkesmesteren vil være kvalifisert. Ved poenglikhet i sammendraget får vi skille på rangeringen i Fylkesmesterskapet.

Det er seks tellende prøver i NM-uttaket. De fire beste prøvene teller i poengsammendraget:

Poengene så langt:

EkvipasjeNNS 1 NordreisaNNS 2 NordreisaNNS 3 LofotenNNS 4 LofotenFM RotsundFM finale RotsundDp RotsundSUM fire beste
Herleif og Tia7510000022
Georg og Kinloch Bethan3100200015
John Edvin og Susi0411000015
Hans-Inge og Zhakk1020000012
Ester og MissMe107400012
Anita og Gaya503300011
Ellen og Ca004700011
Ken Are og Kate40500009
Georg og Spot27000009
Tor Harald og Scruf00050005
Anders og Ruby03010004
Anders og Odin00200002
Ester og Irva01000001
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *