Svein Ragnar Enga og Miko vant NordNorgesserien 2018

Over en serie på fire løp var Svein Ragnar og Miko suverene, og vant en fortjent seier. Vi gratulerer!

EkvipasjeNNS1 BarduNNS2 BarduNNS 3 VesterålenNNS 4 VesterålenSum 3 beste prøver
Svein Ragnar Enga og Miko50503720137
Tom Even Lillemo og Perry15374337117
Svein Ragnar Enga og Peik46432426115
Finn Engan og Zenta34321447113
Georg Winsjansen og Spot30283250112
Finn Engan og Marco1846460110
Ragnhild Engan og Jara20184043103
Finn Engan og Sthil26163440100
Anders Boltås og Ruby3730263299
Ester Nordby og MissMe4326182897
Ragnhild Engan og Gaska160503096
Tor-Harald Simonsen og Scruf4020122282
Roy Aakre og Dina2434201478
Roy Aakre og Gyda00303464
Jan-Ketil Fjelldal og Piffi22400062
Ellen Johnsen og Easy32240056
Anders Boltås og Odin1322131651
Geir Amundsen og Tore Hund00281846
Roy Aakre og Strikk00222446
Glenn Peter Knædal og Jess00161531
Ellen Johnsen og Pippi2800028
Ken Are Olsson og Kate14140028
Thomas Johansen og Multe00151328
Mats-Åge Myklebust og Bess12150027
Ester Nordby og EyeMe0011011
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *