NM-kvalikken 2018 er avgjort

Ellen Johnsen og Easy vant kvalikken, men hun har vært kvalifisert for deltakelse siden hun ble fylkesmester.

Etter siste løp i NordNorgesserien er det klart at de som er kvalifisert i tillegg til Ellen og Easy er Anders Boltås og Ruby. Første reserve er Ester Nordby og MissMe og andre reserve er Georg Winsjansen og Spot.

EkvipasjeRotsund 18.8Rotsund 19.8Rotsund FM 15.9Rotsund 16.9nns 1 Bardunns Bardu 2nns Vesterålen 3nns Vestrålen 4SUM seks beste
Ellen og Easy771010440042
Anders og Ruby52505107739
Ester og MissMe43171055536
Georg og Spot000037101030
Hans Inge og Zhakk10445000023
Anders og Odin2504034321
Tor-Harald og Scruf0002723418
John Edvin og Susi0073000010
Ellen og Ca01000000010
Ken Are og Kate003011005
Hans Inge og Spot302000005
Ester og EyeMe000100203
Ellen og Pippi000020002
Anita og Gaya100000001
Ken og Bobby010000001
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *