Poengsammendrag NordNorgesserien 2018 etter 3 av 4 prøver

EkvipasjeNNS1 BarduNNS2 BarduNNS 3 VesterålenNNS 4 VesterålenSum 3 beste prøver
Svein Ragnar Enga og Miko5050370137
Svein Ragnar Enga og Peik4643240113
Ester Nordby og MissMe432618087
Tor-Harald Simonsen og Scruf402012072
Anders Boltås og Ruby373026093
Finn Engan og Zenta343214080
Ellen Johnsen og Easy32240056
Georg Winsjansen og Spot302832090
Ellen Johnsen og Pippi2800028
Finn Engan og Sthil261634076
Roy Aakre og Dina243420078
Jan-Ketil Fjelldal og Piffi22400062
Ragnhild Engan og Jara201840078
Finn Engan og Marco1846460110
Ragnhild Engan og Gaska16050066
Tom Even Lillemo og Perry153743095
Ken Are Olsson og Kate14140028
Anders Boltås og Odin132213048
Mats-Åge Myklebust og Bess12150027
Ester Nordby og EyeMe0011011
Roy Aakre og Gyda0030030
Geir Amundsen og Tore Hund0028028
Roy Aakre og Strikk0022022
Glenn Peter Knædal og Jess0016016
Thomas Johansen og Mulle0015015
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *