Nm-uttak poengsammendrag med en prøve igjen

EkvipasjeRotsund 18.8Rotsund 19.8Rotsund FM 15.9Rotsund 16.9nns 1 Bardunns Bardu 2nns Vesterålen 3nns Vestrålen 4SUM seks beste
Ellen og Easy771010440042
Anders og Ruby52505107034
Ester og MissMe43171055034
Hans Inge og Zhakk10445000023
Georg og Spot00003710020
Anders og Odin2504034018
Tor-Harald og Scruf0002723014
John Edvin og Susi0073000010
Ellen og Ca01000000010
Ken Are og Kate003011005
Hans Inge og Spot302000005
Ester og EyeMe000100203
Ellen og Pippi000020002
Anita og Gaya100000001
Ken og Bobby010000001
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *