Foreløpig stilling i Tromscupen klasse 3

Tromscupen er en cup hvor prøvene i fylket er tellende. Det er besluttet at de 6 beste prøvene er tellende. Før de to siste prøvene i Nordreisa i begynnelsen av oktober leder Ellen Johnsen og Easy.

EkvipasjeRotsund 18.8Rotsund 19.8Rotsund FM 15.9Rotsund 16.9nns 1 Bardunns Bardu 2Nordreisa 6.10Nordreisa 7.10SUM seks beste
Ellen og Easy771010440042
Ester og Missme43171050030
Anders og Ruby52505100027
Hans Inge og Zhakk10445000023
Anders og Odin2504030014
Tor-Harald og Scruf0002720011
Georg og Spot0000370010
John Edvin og Susi0073000010
Ellen og Ca01000000010
Ken Are og Kate003011005
Hans Inge og Spot302000005
Ellen og Pippi000020002
Ester og EyeMe000100001
Anita og Gaya100000001
Ken og Bobby010000001
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *