Foreløpig stilling i Tromscupen klasse 1

Tromscup klasse 1 er en nyvinning av året. Etter avlysninger i Lyngen og i Balsfjord er alle 6 klasse 1 prøvene tellende. Åse Gjesdal og Freia leder så langt. Det hele avgjøres i Nordreisa i oktober.

EkvipasjeRotsund 18.8Rotsund 19.8Rotsund 15.9Rotsund FM 16.9Nordreisa 6.10Nordreisa 7.10SUM seks beste
Åse og Freia77540023
Ester og EyeMe1010000020
Gunnhild og Biga0010100020
Håvard og Arwen00750012
Håvard og Irja00470011
Andrea og Tia4500009
Emma og Ca5000005
Maiken og Liss0023005
Tor-Harald og Eir0031004
Jørgen og Champ0012003
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *