Finn Engan og Marco ble vinnere av årets NordNorsk cup

Finn Engan fra Krokan gård i Hamarøy vant NordNorsk cup 2014 med hunden Marco. Årets cup ble jevn og spennende til siste slutt.

Resultatlista fra siste løpet i cupen:

PlassRegnr.RasNavnFørerUtg-Løs-InnDrivInn iDel-SkilTidSum
eringnummer hundnavnang-ingdrivkrysskveingingTidSum
1NO47213/12BCMarcoEngan, Finn – 82601810172099713:0090
201029/07BCLassiLillemo, Tom Even – 8647209192481614:5087
3NO32525/12BCPadmeNordby, Ester J – 91081710142098813:2086
411859/05BCBalubaNymo, Knut Oddvar – 838020917101081014:0584
5NO32524/12BCTore HundAmundsen, Geir – 845018716151081012:5084
6NO57440/12BCGaskaEngan, Ragnhild – 826019914131010015:0075
7NO34723/10BCEasyJohnsen, Ellen – 9358179109910713:5571
8V1626/2008BCGenieArntsen, Martin – 87661771088101011:0070
917762/07BCZorroLillemo, Tom Even – 86471757101091012:1068
10NO50755/08BCIrvaNordby, Ester J – 910819716893513:3067
11SNL/321814BCCaJohnsen, Ellen – 93581671251010015:0060
1201265/04BCYlvaEngan, Ragnhild – 826017571313514:1051
2117763/07BCLucyArntsen, Martin – 8766000000013:250
2106233/07BCKeepOlsson, Ken Are – 9311000000010:200
2106445/05BCLeikaSkjervold, Håkon – 8890000000015:000
21NO49289/10BCZentaEngan, Finn – 8260000000015:000
21ISDS 32264BCChappiWinsjansen, Georg – 9475000000015:000
21NO50982/12BCTiaJenssen, Herleif – 9107000000015:000
21NO53359/13BCBekkaLillemo, Morten – 8647000000015:000
21NO53327/11BCBaltoWinsjansen, Georg – 9475000000015:000

Det ga følgende sluttstilling i poengsammendraget:

EkvipasjeNNC 27/9NNC 28/9NNC 4/10NNC 5/10SUM
Finn Engan – Marco30304650126
Knut Nymo – Baluba50343240124
Ellen Johnsen – Easy34464032120
Ester Nordby – Irva32404326115
Ester Nordby – Padme37183443114
Finn Engan – Zenta4350200113
Tom Even Lillemo – Lassi28282446102
Øyvind Trondsen – Maja46430089
Martin Arntsen – Lucy162250088
Martin Arntsen – Genie40003070
Ken Are Olsson – Keep141637067
Ragnhild Engan – Gaska00283462
Øyvind Trondsen – Jill24370061
Geir Amundsen – Tore Hund13503755
Ragnhild Engan – Ylva38222252
Tom Even Lillemo – Zorro22002850
Jan-Ketil Fjelldal – Piffi20240044
John Edvin Johansen – Todd18260044
Svein Ragnar Enga – Miko12320044
Ellen Johnsen – Ca10902443
Morten Lillemo – Koss5630041
Håkon Arne Stensrud – Ruff22140036
Herleif Jenssen – Tia2670033
John Edvin Johansen – Beth15130028
Herleif Jenssen – Blix11150026
Håkon Skjervold – Leika0026026
Georg Winsjansen – Balto8110019
Ivar Magnus Thoresen – Djengis Khan6100016
Johnny Eliassen – Bessie940013
John Edvin Johansen – Susi1120013
Håkon Arne Stensrud – Trym70007
Ivar Magnus Thoresen – Tyra43007
Georg Winsjansen – Chappi00000
Ken Are Olsson – Griff00000
Morten Lillemo – Bekka00000
Tor-Harald Simonsen – Maid00000
Glenn Knædal – Jess00000

Troms gjeterhundlag gratulerer vinneren og alle deltakerne med god innsats.

Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *