Ellen Johnsen og Easy leder NNC etter 3 løp!

Andre helg av NNC i bruk av gjeterhund arrangeres i Vesterålen.

Resultatet etter lørdagens prøve:

PlassRegnr.RasNavnFørerUtg-Løs-InnDrivInn iDel-TidSum
eringnummer hundnavnang-ingdrivkrysskveingTidSum
117763/07BCLucyArntsen, Martin – 8766191017219813:2584
2NO47213/12BCMarcoEngan, Finn – 82601510171510813:5075
3NO50755/08BCIrvaNordby, Ester J – 910820916991013:4073
4NO34723/10BCEasyJohnsen, Ellen – 9358191015991012:5572
506233/07BCKeepOlsson, Ken Are – 931120916149210:2070
6NO32525/12BCPadmeNordby, Ester J – 9108161014119913:3069
711859/05BCBalubaNymo, Knut Oddvar – 838020916120915:0066
8NO40751/08BCKossLillemo, Morten – 8647151011129913:2566
9NO57440/12BCGaskaEngan, Ragnhild – 82602099571010:2560
1006445/05BCLeikaSkjervold, Håkon – 889020101730015:0050
1101029/07BCLassiLillemo, Tom Even – 864715101160615:0048
1201265/04BCYlvaEngan, Ragnhild – 826014810501015:0047
13NO49289/10BCZentaEngan, Finn – 8260791200015:0028
22ISDS 32264BCChappiWinsjansen, Georg – 947500000015:000
22NO57437/12BCJessKnædal, Glenn- 848400000015:000
22V1626/2008BCGenieArntsen, Martin – 876600000015:000
22SNL/321814BCCaJohnsen, Ellen – 935800000015:000
22NO32524/12BCTore HundAmundsen, Geir – 845000000015:000
22NO50982/12BCTiaJenssen, Herleif – 910700000015:000
22NO53359/13BCBekkaLillemo, Morten – 864700000015:000
22NO53327/11BCBaltoWinsjansen, Georg – 947500000015:000
2217762/07BCZorroLillemo, Tom Even – 864700000015:000

Etter 3 løp leder når Ellen Johnsen og Easy, foran Knut Nymo og Baluba og Ester Nordby og Irva:

EkvipasjeNNC 27/9NNC 28/9NNC 4/10NNC 5/10SUM
Ellen Johnsen – Easy344640 120
Knut Nymo – Baluba503432 116
Ester Nordby – Irva324043 115
Finn Engan – Zenta435020 113
Finn Engan – Marco303046 106
Øyvind Trondsen – Maja4643  89
Ester Nordby – Padme371834 89
Martin Arntsen – Lucy162250 88
Tom Even Lillemo – Lassi282824 80
Ken Are Olsson – Keep141637 67
Øyvind Trondsen – Jill2437  61
Jan-Ketil Fjelldal – Piffi2024  44
John Edvin Johansen – Todd1826  44
Svein Ragnar Enga – Miko1232  44
Morten Lillemo – Koss5630 41
Martin Arntsen – Genie4000 40
Håkon Arne Stensrud – Ruff2214  36
Herleif Jenssen – Tia2670 33
Ragnhild Engan – Ylva3822 33
John Edvin Johansen – Beth1513  28
Ragnhild Engan – Gaska0028 28
Herleif Jenssen – Blix1115  26
Håkon Skjervold – Leika  26 26
Tom Even Lillemo – Zorro2200 22
Ellen Johnsen – Ca1090 19
Georg Winsjansen – Balto8110 19
Geir Amundsen – Tore Hund1350 18
Ivar Magnus Thoresen – Djengis Khan610  16
Johnny Eliassen – Bessie94  13
John Edvin Johansen – Susi112  13
Håkon Arne Stensrud – Trym70  7
Ivar Magnus Thoresen – Tyra43  7
Georg Winsjansen – Chappi0 0 0
Ken Are Olsson – Griff00  0
Morten Lillemo – Bekka000 0
Tor-Harald Simonsen – Maid0   0
Glenn Knædal – Jess  0 0

Når fjerde løp er gjennomført, kan ekvipasjene stryke det dårligste av fire tellende prøver. Det er derfor knyttet stor spenning til hvem som kåres til vinner av NordNorsk cup 2014!  

Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *