Poengsammendrag Nord-Norgesserien 2018 etter første helg

EkvipasjeNNS 1 BarduNNS 2 BarduNNS 3 VesterålenNNS 4 VesterålenSum 3 beste prøver
Svein Ragnar Enga og Miko505000100
Svein Ragnar Enga og Peik46430089
Ester Nordby og MissMe43260069
Anders Boltås og Ruby37300067
Finn Engan og Zenta34320066
Finn Engan og Marco18460064
Jan-Ketil Fjelldal og Piffi22400062
Tor-Harald Simonsen og Scruf40200060
Georg Winsjansen og Spot30280058
Roy Aakre og Dina24340058
Ellen Johnsen og Easy32240056
Tom Even Lillemo og Perry15370052
Finn Engan og Sthil26160042
Ragnhild Engan og Jara20180038
Anders Boltås og Odin13220035
Ellen Johnsen og Pippi2800028
Ken Are Olsson og Kate14140028
Mats-Åge Myklebust og Bess12150027
Ragnhild Engan og Gaska1600016
Ester Nordby og EyeMe00000
Roy Aakre og Gyda00000
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *